Aby skontaktować się z Rzecznikiem Praw Doktoranta oraz Zespołem Prawnym Rzecznika Praw Doktoranta, wypełnij poniższy formularz kontaktowy albo opisz swój problem w wiadomości mailowej i wyślij ją na dres rzecznik@krd.edu.pl

 

Kontakt

Rzecznik Praw Doktoranta (RPD) działający przy Krajowej Reprezentacji Doktorantów, stoi na straży obrony praw i interesów doktoranta określonych w obowiązujących aktach normatywnych, a także wynikających z zasad współżycia i sprawiedliwości społecznej.
Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Wydział/Instytut ; Uczelnia/Jednostka naukowa*
Rok rozpoczęcia studiów doktoranckich ; Aktualny rok studiów doktoranckich*
Forma studiów (stacjonarne/ niestacjonarne)*
Data otwarcia przewodu*
Dokładny opis problemu*
Pytanie wnioskodawcy*
Dotychczas podjęte działania*
Standardowo odpowiedzi/opinie są sporządzane w wersji elektronicznej. Jeżeli wymagana jest odpowiedź w formie pisemnej (dokument papierowy) zaznacz "TAK". Odpowiedź w wersji pisemnej skutkuje dłuższym oczekiwaniem.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wniosku zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Na podstawie art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych jest Krajowa Reprezentacja Doktorantów (KRD) z siedzibą w Warszawie ul. Koszykowa 60/62 lok. 11. Dane są przetwarzane w celu rozpatrzenia sprawy przez Zespół Prawny Rzecznika Praw Doktoranta, zgodnie z § 9 ust. 1 Regulaminu funkcjonowania Zespołu Prawnego Rzecznika Praw Doktoranta z dnia 7 marca 2015 r. zamieszczonego na stronie internetowej KRD. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania.