IV Międzynarodowa Konferencja Medical Science Pulse „Młodzi Naukowcy – od magistra do habilitanta”

logo krd do wpisów
Szanowne Doktorantki, Doktoranci!   W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na IV Międzynarodową Konferencję Medical Science Pulse „Młodzi Naukowcy – od magistra do habilitanta”, która odbędzie się w Opolu w dniach 18-19 maja 2017r.   Konferencja skierowana jest przede wszystkim do studentów i doktorantów, którzy chcą rozwijać swoją karierę naukową w

30 kwietnia 2017 - 00:00

30 kwietnia 2017 - 00:00

Address

View map

Szanowne Doktorantki, Doktoranci!

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do studentów i doktorantów, którzy chcą rozwijać swoją karierę naukową w Polsce i zagranicą. Wykłady oraz szkolenia i warsztaty pomogą w zakresie opracowania i pisania publikacji naukowych, przygotowania dorobku naukowego do oceny, budowania naukowego portfolio, wymiany i zarządzania informacją w lokalnym i międzynarodowym środowisku nauki. Zajęcia prowadzone będą przez polskich i zagranicznych ekspertów (m.in. University of Crete, Greece, University of Arizona, USA, University of Northern Iowa, USA, Northwestern University, USA).

Termin zgłoszeń: zniżka do 15 marca 2017, ostateczny termin 30 kwietnia 2017.

Koszt uczestnictwa: 75,00 – 350,00 zł (w zależności od opcji)

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://e-event24.pl/4th_MSP_Conference/

Kontakt:

mgr Bożena Ratajczak-Olszewska

tel. +48 77 44 23 535

e-mail: ratajczakb@wsm.opole.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!