VI Międzynarodowa Konferencja Medical Science Pulse „Integracja Nauki i Opieki Zdrowotnej: Innowacje i Komercjalizacja”

Szanowne Doktorantki, Doktoranci! W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Medical Science Pulse: Integracja Nauki i Opieki Zdrowotnej: Innowacje i Komercjalizacja. Konferencja odbędzie się 23-24 maja 2019 r. w Opolu, na terenie PMWSZ. Tematyka Konferencji koncentruje się na problematyce komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych projektów w

Szanowne Doktorantki, Doktoranci!

Konferencja odbędzie się 23-24 maja 2019 r. w Opolu, na terenie PMWSZ.

Tematyka Konferencji koncentruje się na problematyce komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych projektów w obszarze szeroko rozumianej opieki zdrowotnej, w tym  aspektów prowadzenia badań i ich upowszechniania w środowisku gospodarczym, zagadnień  prawnych oraz dotyczących własności intelektualnej.

Specjalnie do młodych naukowców adresowana jest część plakatowa i moduł Master Class umożliwiający w sposób czynny prezentację planów badawczych i dyskusję w przyjaznym i profesjonalnym gronie badaczy z całego świata.

Niezwykle wysoki poziom merytoryczny, goście z Europy i USA, panele szkoleniowe, dyskusje i debaty oraz atrakcyjna cena – te cechy wyróżniają naszą Konferencję w skali krajowych propozycji. Uczestnicy otrzymają certyfikaty wraz z punktami edukacyjnymi.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do PMWSZ w Opolu!