Konferencja "Wyzwania współczesnego prawa wyborczego”

Szanowne Doktoranci, Doktoranci! W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Prawa Wyborczego „Elektor” działającego przy Centrum Studiów Wyborczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszamy na VI Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową „Wyzwania współczesnego prawa wyborczego”, która odbędzie się 15 maja 2019 r. na WPiA UMK. Ogólnopolska Konferencja

Szanowne Doktoranci, Doktoranci!

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wyzwania współczesnego prawa wyborczego” wzorem lat ubiegłych będzie miała charakter interdyscyplinarny. Tegorocznym motywem przewodnim będą zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych prawem wyborczym – prawników, politologów, socjologów oraz przedstawicieli innych dziedzin nauki.

Więcej informacji dostępne na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/446744776067753/

Serdecznie zapraszamy! ☺