Ogólnopolska konferencja pt. „Polityka publiczna a kapitał ludzki”

SGH
Szanowne Doktorantki, Doktoranci! W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznej konferencji naukowej pt. „Polityka publiczna a kapitał ludzki”, która w roku akademickim 2016/17 i następnych będzie prowadzona przez Instytut Gospodarstwa Społecznego Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH wspólnie z Fundacją Rektorów Polskich. Pierwsza edycja konferencji odbędzie się w dniu 3 marca

Address

View map

Szanowne Doktorantki, Doktoranci!
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznej konferencji naukowej pt. „Polityka publiczna a kapitał ludzki”, która w roku akademickim 2016/17 i następnych będzie prowadzona przez Instytut Gospodarstwa Społecznego Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH wspólnie z Fundacją Rektorów Polskich. Pierwsza edycja konferencji odbędzie się w dniu 3 marca 2017 roku w Szkole Głównej Handlowej (budynek „C”, aula II), Al.Niepodległości 128, Warszawa.

Konferencja rozpoczyna działalność w latach jubileuszowych 100-lecia Instytutu Gospodarstwa Społecznego i 50-lecia Wydziału/Kolegium Ekonomiczno-Społecznego.

Termin zgłoszeń:
22 luty 2017
Koszt uczestnictwa:
bezpłatna
Więcej informacji na stronie: http://kolegia.sgh.waw.pl/…/konferencja_PolitykaPubliczna.a…

Serdecznie
zapraszamy do udziału!