Nabór do Zespołu ds. Eurodoc

Czy interesują Cię realia funkcjonowania młodych naukowców w Europie? A może prawodawstwo europejskie w zakresie nauki i szkolnictwa wyższego albo tematyka związana z interdyscyplinarnością, mobilnością, karierą naukowca oraz równością w środowisku naukowym? Słyszałe(a)ś o samorządności młodych naukowców w Europie? A może chciał(a)byś zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłasza nabór do Zespołu ds. Eurodoc. Zgłoszenia zawierające życiorys oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres ewelina.pabjanczyk-wlazlo@krd.edu.pl do dnia 15 lutego 2018 roku do godziny 20:00. Prosimy o następujące tytułowanie wiadomości: „Zespół ds. Eurodoc„.

Zakres obowiązków:

• wsparcie Pełnomocnika KRD ds Eurodoc w zakresie działalności w organizacji Eurodoc,
  • zaangażowanie w prace grup tematycznych organizacji Eurodoc,
  • zaangażowanie w różne projekty i inicjatywy związane z działalnością organizacji Eurodoc,
  • współprowadzenie grupy mailingowej, której zadaniem będzie informowanie środowiska młodych naukowców w Polsce o ważnych wydarzeniach, czy też dokumentach na szczeblu europejskim.

Od kandydatów oczekujemy:

• dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wymagana),
  • dyspozycyjności czasowej,
  • dobrej znajomości aktów normatywnych dotyczących nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętności pracy w grupie oraz pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy na odległość (za pomocą narzędzi internetowych oraz komunikatorów)
  • otwartości oraz zaangażowania w prace Zespołu.

Nie wymagamy statusu doktoranta, ale mile widziane doświadczenie w pracy badawczej.

Działalność w Zespole ds. Eurodoc daje możliwość:

• zdobycia doświadczenia w zakresie pracy w międzynarodowym i interdyscyplinarnym środowisku
  • uczestnictwa w projektach o zasięgu krajowym lub/i międzynarodowym
  • rozwoju kompetencji w zakresu budowania zespołu i zarządzaniem zespołem
  • rozwoju kompetencji związanych z zarządzaniem projektem

Działalność w organach Krajowej Reprezentacji Doktorantów ma charakter społeczny. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie zdążyłe(a)ś zaaplikować? Skontaktuj się z nami, Zespół prowadzi nabór ciągły.