II posiedzenie XIII kadencji Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów

Szanowne Doktorantki, szanowni Doktoranci,

serdecznie zapraszamy na II Otwarte Posiedzenie Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, które odbędzie się w Opolu w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. Gościć nas będzie nie byle kto, bo Politechnika Opolska – uczelnia od lat plasująca się w czołówce konkursu PRODOK na najbardziej prodoktorancką uczelnię w Polsce, która w roku 2017 uzyskała pierwsze miejsce!

Otwarte Posiedzenie Zarządu (część
merytoryczna) odbędzie się 7 kwietnia 2018 r.
Koszty uczestnictwa w Posiedzeniu:

• uczestnictwo pełne – 2 noclegi ze śniadaniem (pt./sb. oraz sb./ndz.), wyżywienie (kolacja pt.,
    pełne wyżywienie sb.), integracja (sb.) – 400 zł
  • uczestnictwo bez noclegów – wyżywienie (kolacja pt., pełne wyżywienie sb.), integracja (sb.) –
    210 zł

Informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w części merytorycznej obrad (7
kwietnia 2018 ).
Bardzo zależy nam na spotkaniu z jak najszerszym gronem Doktorantek i Doktorantów, dlatego
serdecznie zapraszamy w imieniu swoim oraz współorganizatora: Politechniki Opolskiej!

Formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/pQYigk13RjPAn2N13
Ostateczny termin rejestracji: 28 marca 2018 godz. 23:59
Pobierz program ramowy Posiedzenia.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku!