"Innowacje w ochronie zdrowia"

Szanowne Doktorantki, Doktoranci! W imieniu Samorządu Doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Innowacje w Ochronie Zdrowia”, która odbędzie się w dniu 28.09.2017 r. w godz. 10.00 – 15.30  w auli A Centrum Dydaktycznego WUM, ul. Żwirki i Wigury 61 w Warszawie. Celem spotkania jest przedstawienie i

Start

End

Szanowne Doktorantki, Doktoranci!

W imieniu Samorządu Doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Innowacje w Ochronie Zdrowia”, która odbędzie się w dniu 28.09.2017 r. w godz. 10.00 – 15.30  w auli A Centrum Dydaktycznego WUM, ul. Żwirki i Wigury 61 w Warszawie.

Celem spotkania jest przedstawienie i przedyskutowanie nowoczesnych rozwiązań, które będą sprzyjały postępowi zarówno naukowemu, technologicznemu jak i organizacyjnemu, w instytucjach związanych ze służbą zdrowia. Zaprezentowane zostaną najważniejsze projekty programu STRATEGMED, a także ciekawe rozwiązania międzynarodowe. Partnerem technologicznym konferencji będzie firma Ricoh, która przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie druku 3D za pomocą komórek macierzystych oraz systemów zarządzania szpitalami oraz służbą zdrowia. Ważnym elementem spotkania będą prezentowane systemy bezpieczeństwa danych służby zdrowia na przykładzie zrealizowanych tego typu rozwiązań przez Ricoh w Hiszpanii. Konferencję zakończy panel dyskusyjny z udziałem wybitnych polskich i zagranicznych gości.

W ramach konferencji przewidziane są sesje plakatowe poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom z obszaru nauki, mającym szanse na praktyczne zastosowanie  w medycynie, adresowane głównie do doktorantów, a także innych przedstawicieli świata nauki, techniki i przemysłu.

 

Termin zgłoszeń abstraktów do sesji plakatowych: 24.08.2017

Termin zgłoszeń uczestnictwa: 14.09.2017

Koszt uczestnictwa: brak

 

Więcej informacji na stronie http://innowacjewochroniezdrowia.pl

Kontakt: zsd@wum.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

MORE DETAIL