IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Nauka nie jedno ma imię"

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów ma zaszczyt zaprosić Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową „Nauka niejedno ma imię…”, która odbędzie się 23-24 czerwca 2018 roku. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest doskonalenie własnego warsztatu naukowego, sztuki prezentacji, integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów, a także inspiracja do nawiązywania współpracy oraz do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia wyników badań naukowych uzyskanych w ramach realizacji badań naukowych, prac dyplomowych; zaprezentowania swojej działalności naukowej oraz przedstawienia praktycznych zastosowań i możliwości aplikacji podjętych działań. Udział w konferencji oraz towarzyszące jej wydarzenia pozwolą na zdobycie nowych doświadczeń, umożliwią wymianę myśli i poglądów w gronie osób reprezentujących różne dziedziny nauki, czego efektem może być ustanowienie nowych lub też weryfikacja obranych wcześniej kierunków badań. Rozległa, merytoryczna dyskusja pozwala na poszerzanie horyzontów, promocję regionów i uczelni. Wypracowane schematy i nowe pomysły mogą przynieść korzyści dla społeczeństwa i rozwoju nauki.

Zakres tematyczny Konferencji obejmuje nauki:

• przyrodnicze,
  • techniczne,
  • inżynieryjne,
  • medyczne i nauki o zdrowiu,
  • humanistyczne i społeczne,
  • rolnicze.

Wiecej szczegołów znajdziecie tutaj.