II Ogólnopolskie Forum Młodych Kryminologów pt. Przestępczość XXI wieku – szanse i wyzwania dla kryminologii

Szanowne Doktorantki, Doktoranci! W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolskie Forum Młodych Kryminologów pt.: Przestępczość XXI wieku – szanse i wyzwania dla kryminologii, odbędzie się 10-11 maja 2018 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Jest to pionierskie przedsięwzięcie w skali całego kraju. Jego celem niezmiennie pozostaje merytoryczna wymiana

Szanowne Doktorantki, Doktoranci!

Jest to pionierskie przedsięwzięcie w skali całego kraju. Jego celem niezmiennie pozostaje merytoryczna wymiana informacji, doświadczeń i osiągnięć badawczych z zakresu rozważań o charakterze kryminologicznym oraz integracja grona młodych naukowców (m.in. prawników, kryminologów, socjologów, pedagogów). Niemniej jednak jako organizatorzy OFMK stawiamy sobie nowe wyzwanie, którym jest poszerzenie jego zasięgu. Inspiracją do takiego zabiegu był prof. zw. dr hab. Emil W. Pływaczewski, który uważa, że umiędzynarodowienie nauki jest priorytetowe w dzisiejszych czasach. Podczas najbliższej edycji planujemy zorganizowanie panelu międzynarodowego, w którym udział wezmą młodzi kryminolodzy z innych państw.

Termin zgłoszeń: 25 marca 2018 r

Koszt uczestnictwa: 300 zł (nocleg w dwuosobowym pokoju wraz ze śniadaniem w Hotelu IBIS Styles , obiady oraz przerwy kawowe w dniach Forum, udział w kolacji integracyjnej, certyfikat uczestnictwa czynnego lub biernego, pakiet uczestnika oraz materiały konferencyjne, autorom artykułów materiały pokonferencyjne wydane w formie książki)

Więcej informacji na stronie internetowej www.ofmk.uwb.edu.pl lub na stronie wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/188341625091016/

+ 517 112 817
+ 791 592 958

Serdecznie zapraszamy do udziału!