XVIII Konferencję Doktorantów i Młodych Uczonych „Zagadnienia interdyscyplinarne w górnictwie i geologii”

Szanowni Doktoranci i Doktorantki, Doktoranci oraz pracownicy Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej mają przyjemność zaprosić na XVIII Konferencję Doktorantów i Młodych Uczonych, która odbędzie się w Szklarskiej Porębie w dniach 22-25 maja 2018. Konferencja stanowi wspaniałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów zarówno pod kątem przyszłej współpracy

Szanowni Doktoranci i Doktorantki,

Konferencja stanowi wspaniałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów zarówno pod kątem przyszłej współpracy naukowej jak i towarzyskim. Program naukowy XVIII Konferencji Doktorantów i Młodych Uczonych skupiać się będzie wokół trzech paneli tematycznych:

• Górnictwo (problemy zabezpieczenia, ochrony i wykorzystania pozostałości dawnych robót górniczych, górnictwo podziemne, górnictwo odkrywkowe, przeróbka kopalin i odpadów, maszyny górnicze, transport kopalniany, ekonomika w górnictwie, aerologia górnicza, wentylacja i klimatyzacja kopalń)
  • Nauki o Ziemi i Kosmosie (geologia, hydrogeologia, ochrona środowiska, surowce pozaziemskie, wody podziemne i lecznicze, inżynieria i ochrona środowiska, geoturystyka)
  • Geoinformacja (geodezja górnicza, GIS, fotogrametria i teledetekcja, modelowanie geodanych).

W celu uzyskania dokładniejszych informacji, zapraszam na stronę internetową wydarzenia: http://kdimu.pwr.wroc.pl/.

Serdecznie zapraszamy.