7th European Young Engineers Conference

Szanowni Doktoranci i Doktorantki, W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na  7th European Young Engineers Conference. EYEC jest to międzynarodowa konferencja, organizowana przez Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej oraz Fundację Młodej Nauki. Wydarzenie jest kierowane do młodych naukowców (studentów oraz doktorantów) związanych z dziedziną inżynierii chemicznej i procesowej

Szanowni Doktoranci i Doktorantki,

EYEC jest to międzynarodowa konferencja, organizowana przez Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej oraz Fundację Młodej Nauki. Wydarzenie jest kierowane do młodych naukowców (studentów oraz doktorantów) związanych z dziedziną inżynierii chemicznej i procesowej oraz z dziedzinami pokrewnymi, takimi jak: inżynieria biomedyczna, bioprocesowa, materiałowa, ochrona środowiska, nanotechnologie i nanomateriały. Siódma edycja konferencji odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2018 roku na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. W celu uzyskania dokładniejszych informacji, zapraszam na stronę internetową wydarzenia: http://eyec.ichip.pw.edu.pl/.