NATURA-CZŁOWIEK-KULTURA

Szanowne Doktorantki, Doktoranci! W imieniu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie serdecznie zapraszamy III Międzynarodowej VIII Interdyscyplinarnej Ogólnopolskiej Konferencji NATURA-CZŁOWIEK-KULTURA, która odbędzie się w Krakowie na Uniwersytecie Pedagogicznym w dniach 23-25.06.2017. Począwszy od pierwszej edycji konferencji NCK w 2007 roku, nadrzędnym celem spotkań było integrowanie środowisk

Start

End

Szanowne Doktorantki, Doktoranci!

W imieniu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie serdecznie zapraszamy III Międzynarodowej VIII Interdyscyplinarnej Ogólnopolskiej Konferencji NATURA-CZŁOWIEK-KULTURA, która odbędzie się w Krakowie na Uniwersytecie Pedagogicznym w dniach 23-25.06.2017.

Począwszy od pierwszej edycji konferencji NCK w 2007 roku, nadrzędnym celem spotkań było integrowanie środowisk naukowców z różnych dyscyplin. Podobnie jak to miało miejsce w 2015 roku, obszary tematyczne tegorocznej konferencji obejmują wszystkie dziedziny nauk.

 

Termin zgłoszeń: 20.05.2017

Koszt uczestnictwa: 300zł

 

Więcej informacji na stronie www.nck2017.up.krakow.pl

Kontakt: info2017nck@up.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

MORE DETAIL