Projekt NAUKOWIEC

Dni Kariery i Mobilności pt. Projekt NAUKOWIEC odbędą się w październiku w 6 miastach w Polsce i zapraszamy na nie młodych naukowców, w szczególności doktorantów. Podczas wydarzeń będzie można porozmawiać ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami z różnych dziedzin i sektorów, doradcami w planowaniu kariery i przedstawicielami świata biznesu. Udział w

Start

End

Dni Kariery i Mobilności pt. Projekt NAUKOWIEC odbędą się w październiku w 6 miastach w Polsce i zapraszamy na nie młodych naukowców, w szczególności doktorantów. Podczas wydarzeń będzie można porozmawiać ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami z różnych dziedzin i sektorów, doradcami w planowaniu kariery i przedstawicielami świata biznesu. Udział w wydarzeniach pomoże w świadomym planowaniu kariery, pokaże istniejące narzędzia i możliwości. Dodatkowo zaprosimy do udziału w konkursie z nagrodami oraz przekazania swoich opinii i oczekiwań co do rozwoju kariery naukowej w Polsce.

Daty i miejsca wydarzeń:

 

 

Organizatorami wydarzeń są: Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN) – koordynator projektu, Uniwersytet Łódzki Politechnika Krakowska Politechnika Śląska Poznański Park Naukowo-Technologiczny, oraz firma Science PR specjalizująca się w promocji nauki.

 

Wydarzenia zostały objęte patronatami: Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Przewodniczącego KRASP, Polskiej Akademii Nauk, Rady Głównej Instytutów Badawczych oraz Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

 

Tutaj link do inicjatywy i więcej informacji: https://www.euraxess.pl/pl/poland/projekt-naukowiec

MORE DETAIL