Doktoranci Ukrainie

Drodzy doktoranci, drogie doktorantki! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało się nam zorganizować Koncert charytatywny „BRATNIE NARODY” !Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom oraz obecnym na koncercie gościom – również tym będącym z nami on-line. Poniżej przygotowaliśmy dla Was krótką relację. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć transmisji to zapraszamy do obejrzenia na YouTube – link w komentarzu.
MOW „Promyk” im.Unii Europejskiej w GoniądzuWoda na MłynLZA PROMNI SGGW WarszawaBartosz MadejDziękujemy za wsparcie naszym partnerom Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego, Mazowsze – serce Polski oraz patronowi honorowemu Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem.

 

Pomoc Prawna

Doktoranci i Doktorantki,

Droga społeczności akademicka z Polski i z Ukrainy,

w związku z zaistniałą sytuacją – wychodząc naprzeciw potrzebom doktorantek i doktorantów z Ukrainy oraz społeczności akademickiej w Polsce i na Ukrainie – informujemy, że Biuro Prawne KRD będzie świadczyć pomoc prawną dedykowaną tym osobom, w szczególności w sprawach dotyczących legalizacji pobytu i prawa uchodźczego.

Wszystkie osoby potrzebujące pomocy zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: rzecznik@krd.edu.pl

Pomoc prawna będzie udzielana w uzależnieniu od potrzeb w postaci sporządzania pism lub konsultacji telefonicznych bądź on-line.

***************************************

Шановні Докторанти і Докторантки!

Шановна академічна спільнота Польщі та України!

У зв’язку із загостренням військової ситуації в Україні – повідомляємо, що Юридичний офіс KRD надаватиме правову допомогу для докторантів з України та академічної спільноти Польщі і України , зокрема, у питаннях, що стосуються легалізації перебування та права біженців.

Для отримання допомоги Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою за адресою : rzecznik@krd.edu.pl

Правова допомога надаватиметься залежно від ваших потреб у вигляді складання листів або консультацій по телефону або онлайн.


SOS UKRAINA


Podczas I Otwartego Posiedzenia Zarządu, Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłosiła, uruchomienie specjalnego adresu mailowego, który posłuży do sprawnej wymiany informacji i pomocy obywatelom Ukrainy. W ramach tej akcji uruchomiliśmy dzisiaj wydarzenie, na mediach społecznościowym, w którym będziemy publikować informacje dotyczące bieżących potrzeb obywateli ukraińskich. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji:
https://fb.me/e/1EByS4eqg
Wszystkich zainteresowanych pracą wolontariacką zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:
sos_ua@krd.edu.pl