EURODOC zachęca do udziału w ankiecie Postdoc Survey


Jeśli posiadasz już stopień doktora, prosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza dotyczącego identyfikacji wyzwań i problemów jakich obecnie doświadczają młodzi badacze (postdocs) w Europe.

Pytania dotyczą warunków pracy młodych naukowców, perspektyw rozwoju kariery zawodowej, oczekiwań oraz jakości i poziomu życia.

Wyniki ankiety pozwolą określić zarówno podobieństwa jaki i różnice w pracy zawodowej i życiu prywatnym „postdocs” w krajach Europy z ich perspektywy.

Jeśli posiadasz stopień doktora i jesteś pracownikiem uczelni lub pracujesz w administracji publicznej lub w sektorze prywatnym, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie. Wasze głosy pomogą Eurodoc w kwestii poprawy i udoskonalania polityki dotyczącej młodych badaczy w Europie.

Weź udział w ankiecie i zaproś swoich znajomych do 31.01.2019, zajmie Ci to mniej niż 10 minut – Twój głos ma ogromne znaczenie.

Link do kwestionariusza

Źródło: http://eurodoc.net/news/2018/postdoc-survey

Doktorantów oraz osoby ze stopniem doktora zachęcamy do dołączenia do grupy Employment & Careers związanej z zatrudnieniem oraz karierą młodych naukowców w Europie. Informacja o grupie oraz o tym jak można do niej dołączyć znajduje się tutaj.
 

Więcej wiadomości w ramach EURODOC

Zobacz posty