Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Forum Rozwoju Nauki i Szkolnictwa Wyższego

4 grudnia 2020 @ 14:00 - 6 grudnia 2020 @ 18:30

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,
 
Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Naukową – Forum Rozwoju Nauki i Szkolnictwa Wyższego, która odbędzie się 4-6 grudnia 2020 r. w formie zdalnej.
Organizatorami wydarzenia są Krajowa Reprezentacja Doktorantów, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Samorząd Doktorantów UWM.
 
Pierwsza edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – Forum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego i Nauki pt. „Strategiczne kierunki reformy systemu szkolnictwa wyższego i nauki”, zostanie poświęcona wizji zmian prawa szkolnictwa wyższego i nauki, w odniesieniu zarówno do ewaluacji reformy systemu, jak i postulatów jego środowisk. W drodze dialogu wszystkich podmiotów szkolnictwa wyższego i nauki, istnieje możliwość wskazania rozwiązań systemowych, pozwalających zarówno na przezwyciężanie zróżnicowanych barier rozwoju, jak i tworzenie uwarunkowań funkcjonowania systemu szkolnictwa wyższego i nauki, opartego o wolność prowadzenia badań naukowych, autonomię uczelni, odpowiadającego zarówno na potrzeby rozwoju naukowego i pozanaukowego wszystkich członków środowiska akademickiego.
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/kPikfz1paFi29nZ17
Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2020 r.
 
Liczymy na Waszą obecność!

Szczegóły

Początek:
4 grudnia 2020 @ 14:00
Koniec:
6 grudnia 2020 @ 18:30

Organizatorzy

Krajowa Reprezentacja Doktorantów
Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Miejsce wydarzenia

Online