II Otwarte Posiedzenie Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów

23 maja 2020 roku odbyło się II Otwarte Posiedzenie Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Pierwszy raz spotkaliśmy się w takim gronie online!

Podczas wydarzenia odbyła się sesja plenarna z udziałem dr Anny Budzanowskiej, podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego i prof. Zbigniewa Marciniaka, przewodniczącego Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Kolejnym punktem programu była sesja pytań i odpowiedzi. Na pytania doktorantów odpowiadał mec. Marcin Chałupka, radca prawny, ekspert ds. szkolnictwa wyższego i awansu naukowego.

Mieliśmy również okazję uczestniczyć w interesującym szkoleniu „Zarządzanie sobą w czasie”, które przeprowadził psycholog, trener, edukator, doradca i nauczyciel akademicki Sławomir Prusakowski.

Podczas właściwych obrad poruszyliśmy bieżące sprawy KRD.

Serdecznie dziękujemy zaproszonym Gościom oraz wszystkim uczestnikom za obecność.

Zobacz posty