innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND


Już za 3 tygodnie rusza 4. edycja Kongresu innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND (www.innoshare.pl).
W dniach 27-29 czerwca, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie odwiedzi ponad 1000 osób mieszkających w 15 krajach świata
, które dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie współpracy nauki z biznesem, internacjonalizacji startupów, rozwijania spin-offów, komercjalizacji badań, a co najważniejsze realnego tworzenia nowych technologii czy przełomowych badań, które zmieniają świat. Rozmawiać będziemy o: sztucznej inteligencji, technologiach kosmicznych, elektronice, biotechnologii  w zakresie nowych metod leczenia raka czy nowoczesnych materiałach.

Na innoSHARE’18 spotkacie wybitnych Polaków i Polonię, którzy kreują nowe technologie, przełomowe badania czy też biznes w różnych zakątkach naszego globu m.in. w USA, Kanadzie, Meksyku, Australii, Chinach, Izraelu, Korei Południowej, Szwecji, Singapurze, Indiach i Polsce.

Jako jeden z patronów akademickich, zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu wszystkich doktorantów, młodych naukowców, a także studentów, pasjonatów nowych technologii, pracowników działu R&D czy Instytucji Otoczenia Biznesu oraz inwestorów i przedsiębiorców szukających współpracy z naukowcami różnych dziedzin!

Pobierz program wydarzenia.

Pobierz informację prasową.

 

Zobacz posty