Konferencja „Kadry przyszłości – kadry dla przemysłu”

Konferencja „Kadry przyszłości – kadry dla przemysłu”

Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 termin konferencji „Kadry przyszłości – kadry dla przemysłu” uległ zmianie na 28-29 maja 2020 r.

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji „Kadry przyszłości – kadry dla przemysłu” organizowanej przez Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w dniach 30-31 marca 2020 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Wydarzenie skupia się na trzech przewodnich tematach dotyczących wyzwań na rynku pracy związanych z rozwojem Przemysłu 4.0., roli kształcenia zawodowego w nowoczesnej gospodarce oraz mobilności na rynku pracy w wymiarze lokalnym jak i międzynarodowym.

Debata odbędzie się w szerokim gronie przedstawicieli kluczowych instytucji państwowych, organizacji reprezentujących polskich przedsiębiorców, uczelni, ośrodków badawczych oraz instytucji rozwoju. W konferencji wezmą udział także przedstawiciele Krajowa Reprezentacja Doktorantów.

Szczegółowe informacje na temat konferencji „Kadry przyszłości – kadry dla przemysłu” znajdziecie na stronie https://kadrydlaprzemyslu.pl/.

Zachęcamy do zarezerwowania dwóch ostatnich dni marca!

Dodaj komentarz