Konsultacje PRODOK PROPAN 2014


W związku z trwającymi pracami nad unowocześnieniem i aktualizacją  formularzy konkursów PRODOK i PROPAN, Krajowa Reprezentacja Doktorantów we współpracy z Samorządem Doktorantów Polskiej Akademii Nauk przeprowadzą doktoranckie konsultacje społeczne.

Konsultacje te mają na celu dopracowanie formularza pod względem merytorycznym, nie tylko  na podstawie uwag Kapituły Doktoranckiej oraz Kapituły Profesorskiej konkursu PRODOK i PROPAN 2013, ale także opinii doktorantów i osób, które bezpośrednio pracowały nad wypełnianiem formularzy konkursowych na uczelniach i w instytutach PAN.

Poniżej znajduje się komplet dokumentów w tym formularz konsultacyjny dotyczący unowocześnienia i aktualizacji formularzy konkursów PRODOK i PROPAN.

Wypełnione formularze konsultacyjne prosimy przesyłać do 15 maja 2014 r. na adreskonsultacje@krd.edu.pl w temacie wpisując „PRODOK – konsultacje” lub „PROPAN – konsultacje”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach. Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna. Zależy nam, aby wszyscy doktoranci mieli wpływ na kształt konkursu.

                        

Zobacz posty