II Dzień Doktoranta UŁ

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego ma zaszczyt ogłosić, że w tym roku organizuje drugą edycję Dnia i Balu Doktoranta! Te wyjątkowe wydarzenia to idealna okazja do integracji środowiska doktoranckiego, jak również zdobycia wielu nowych umiejętności i poszerzenia swojej wiedzy! Dzień Doktoranta rozpocznie się o 10:00, 21 maja na Wydziale Filologicznym serią

Start

End

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego ma zaszczyt ogłosić, że w tym roku organizuje drugą edycję Dnia i Balu Doktoranta! Te wyjątkowe wydarzenia to idealna okazja do integracji środowiska doktoranckiego, jak również zdobycia wielu nowych umiejętności i poszerzenia swojej wiedzy!

Dzień Doktoranta rozpocznie się o 10:00, 21 maja na Wydziale Filologicznym serią certyfikowanych szkoleń (prowadzonych m.in. przez Narodowe Centrum Nauki i Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE). Następnie, podczas części oficjalnej (start o 12:00) odbędzie się debata ekspercka oraz zaprezentują się partnerzy URSD UŁ, m.in. Krajowa Reprezentacja Doktorantów, która przedstawi najważniejsze zmiany jakie dotyczą doktorantów w ustawie 2.0. Nie zabraknie również wydziałowych stoisk, na których wszyscy zainteresowani studiami doktoranckimi znajdą potrzebne informacje.

Nie zapomnieliśmy również o mniej oficjalnych atrakcjach, dlatego zapraszamy was do Pokoju Zagadek Szalonego Profesora, jak również do wzięcia udziału w turnieju bowlingowym (start o 20:00) o puchar JM Rektora UŁ.

Więcej informacji o wydarzeniach:
Dzień Doktoranta 2018 (21 maja): https://www.facebook.com/events/798596947003541/
Bal Doktoranta 2018 (26 maja): https://www.facebook.com/events/1151690721633779/

Zapisy na certyfikowane szkolenia: https://goo.gl/forms/sNzABkcbEffVPeK72 (ogólnodostępne)
Konkurs na Film i Mem o życiu doktoranta (przewidziane atrakcyjne nagrody – dla doktorantów UŁ):

Konkurs graficzny „MEM Z ŻYCIA DOKTORANTA” (2018)


http://doktoranci.uni.lodz.pl/?p=1011

Do zobaczenia!

MORE DETAIL