XI Multidyscyplinarna Konferencja Nauki o Leku

Szanowni Doktoranci i Doktorantki! W imieniu Organizatora, serdecznie zapraszamy na XI  Multidyscyplinarną Konferencję Nauki o Leku- MKNOL2018, organizowaną w dniach 14-16 listopada 2018r., w Warszawie. Hasło przewodnie tegorocznej edycji MKNOL to: „Nauka dla przemysłu, przemysł dla nauki”. Konferencja kierowana jest do chemików różnych specjalizacji, analityków, klinicystów, biochemików, specjalistów w dziedzinie

Start

End

Szanowni Doktoranci i Doktorantki!

W imieniu Organizatora, serdecznie zapraszamy na XI  Multidyscyplinarną Konferencję Nauki o Leku- MKNOL2018, organizowaną w dniach 14-16 listopada 2018r., w Warszawie.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji MKNOL to: „Nauka dla przemysłu, przemysł dla nauki”.

Konferencja kierowana jest do chemików różnych specjalizacji, analityków, klinicystów, biochemików, specjalistów w dziedzinie formy leku. W ramach obrad przewidziano cztery moduły tematyczne obejmujące zagadnienia z obszaru nowych technologii syntezy, nowych cząstek i materiałów, nowych technik i technologii w farmacji, a także nowych strategii terapeutycznych oraz zagadnień dotyczących zastosowania nowoczesnych metod obliczeniowych i analizy danych w dziedzinie farmacji.

Więcej informacji na stronie: www.mknol.eu

Kontakt: organizacja.mknol@ifarm.eu

MORE DETAIL