Nabór do Zespołu Prawnego Rzecznika Praw Doktoranta oraz do Komisji Prawnej KRD!

Nabór do Zespołu Prawnego Rzecznika Praw Doktoranta oraz do Komisji Prawnej KRD!

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłasza nabór do Zespołu Prawnego Rzecznika Praw Doktoranta oraz do Komisji Prawnej KRD!

 

Zespół Prawny Rzecznika Praw Doktoranta to jedno z kluczowych gremiów przewidzianych przez Statut Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Jego zadaniem jest realizacja zasadniczych celów statutowych KRD, jakimi są m.in. ochrona praw i interesów doktorantów, a także podnoszenie świadomości prawnej z obszaru nauki i szkolnictwa wyższego wśród uczestników studiów doktoranckich.

Komisja Prawna KRD jest wsparciem prawnym Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Do zadań Komisji należy m.in. sporządzanie analiz aktów prawnych z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego oraz opinii prawnych na zlecenie Zarządu KRD. Członkowie Komisji Prawnej mają także okazję zdobyć cenne doświadczenie z zakresu legislacji administracyjnej.

Treść ogłoszenia:

Nabór do Zespołu Prawnego RPD i Komisji Prawnej KRD

 

UWAGA! Przedłużny termin wysyłania zgłoszeń!

Zgłoszenia zawierające CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres rekrutacja@krd.edu.pl do dnia 5 kwietnia 2019 roku (godzina 20:00).