Ogłoszenie konkursu PRODOK 2020


Ogłoszenie Konkursu na Najbardziej PRODOKtorancki Podmiot prowadzący szkołę doktorską i/lub studia (doktoranckie) w Polsce oraz na Najlepszy Samorząd Doktorancki działający w obrębie Podmiotu

PRODOK 2020

W celu wzięcia udziału w konkursie PRODOK 2020 należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Aby otrzymać link do formularza wygenerowanego specjalnie dla danego Podmiotu, należy przesłać wiadomość mailową o treści: „Proszę o przesłanie dostępu do formularza elektronicznego dla <nazwa Podmiotu>.” na adres: prodok@krd.edu.pl.

 W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo dostęp do elektronicznego formularza konkursowego. Po uzupełnieniu wersji elektronicznej, wygenerowany zostanie formularz, który powinien zostać wydrukowany i podpisany przez osoby decyzyjne. Skany podpisanego formularza proszę przesłać w formacie pdf na skrzynkę mailową prodok@krd.edu.pl w terminie: do 8 października 2020r. (decyduje data wpłynięcia maila). 

Oceniane będą wyłącznie formularze wypełnione i wygenerowane za pomocą systemu elektronicznego, zawierające wymagane podpisy. Wszelkie pytania dotyczące wypełniania formularzy prosimy kierować na adres: prodok@krd.edu.pl.

Poniżej znajdują się: formularz konkursowy (jest to wzór, który może Państwu ułatwić proces gromadzenia danych, należy pamiętać jednak, że nie jest to wersja właściwa formularza – w celu jej uzyskania należy zgłosić się do organizatorów konkursu) oraz regulamin konkursu. 

Formularz konkursowy PRODOK 2020 (wzór)

Regulamin PRODOK 2020

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Konkursowej w dniu 21 listopada 2020 r. w Warszawie.

Konkurs organizowany jest przez Krajową Reprezentacje Doktorantów oraz Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce organizatorzy konkursu zgodnie z pkt 23. Regulaminu Konkursu zastrzegają sobie możliwość przeprowadzenia Konkursu PRODOK 2020 drogą elektroniczną w przypadku ograniczeń związanych z pandemią COVID – 19 lub przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu na inny termin wyznaczony przez Krajową Reprezentację Doktorantów.

Zobacz posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *