Ogólnopolska Konferencja Naukowa Krajowej Reprezentacji Doktorantów – podsumowanie

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Krajowej Reprezentacji Doktorantów – podsumowanie

W dniach 22-23 marca 2024 r. w Katowicach odbyła się I-sza Ogólnopolska Konferencja Naukowa Krajowej Reprezentacji Doktorantów. W 5. panelach tematycznych młodzi naukowcy zaprezentowali ponad 50 referatów między innymi z obszaru nauk prawnych i społecznych, inżynieryjno-technicznych, przyrodniczych i medycznych oraz w bloku interdyscyplinarnym.

Dzięki Konferencji udało się stworzyć nowy wymiar przestrzeni, która umożliwiła podzielenie się interdyscyplinarną wiedzą dot. doświadczeń naukowych. Wysłuchanie wygłoszonych prezentacji dot. najnowszych badań prowadzonych przez młodych naukowców z całego kraju dodało doktorantom pewności siebie a komitetowi naukowemu satysfakcji z wysokiego poziomu naukowo-merytorycznego.

W ramach upowszechniania wiedzy zespół projektowy przygotował zbiór abstraktów, z którym można zapoznać się na stronie internetowej organizatora pod linkiem: https://okn.krd.edu.pl/abstrakty/

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z wydarzenia.  

Projekt dofinansowano ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Doskonała nauka II”.  

fot. Kamil Pudełko