Współorganizacja posiedzeń władz statutowych KRD

Współorganizacja posiedzeń władz statutowych KRD
Zarząd Krajowej Reprezentacji Doktorantów wraz z Komisją Rewizyjną ustalił już terminarz posiedzeń władz statutowych KRD na rok 2018.

W celu poszerzania współpracy, zaktywizowania samorządów doktoranckich w niewielkich ośrodkach akademickich oraz umożliwienia jak najszerszych konsultacji ze środowiskiem doktoranckim, posiedzenia pragniemy zorganizować w różnych miastach.

Terminy planowanych posiedzeń:
 
16-18 lutego (Białystok – zaproszenie już wkrótce!)
6-8 kwietnia
8-10 czerwca
29-30 września
26-28 października
 
Zwyczajny Zjazd Delegatów odbędzie się w dniach 7-9 grudnia i konkurs na jego gospodarza zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.
 
Samorządy i Porozumienia Lokalne zainteresowane współorganizacją poszczególnych wydarzeń zapraszamy do kontaktu i uzupełnienia zgłoszeń do 15 lutego.
 
KRD zapewnia gospodarzowi wsparcie merytoryczne i finansowe podczas organizacji posiedzenia. Przewidziane dofinansowanie ze strony KRD wynosi 4 000 PLN.
 
Wymagane zaplecze:
 
– nocleg dostępny dla min. 30 osób, z czego 20 miejsc sfinansowanych w ramach środków – przeznaczonych przez KRD i współorganizatora (pozostałe dostępne odpłatnie dla zainteresowanych uczestnictwem);
– wyżywienie dla wszystkich uczestników;
– dostępna sala posiedzeń (minimum 40 osobowa) wyposażona w projektor.
 
Wszelkie kwestie dodatkowe ustalane będą  z organizatorami indywidualnie. Przewidywana jest duża swoboda działania dla gospodarzy.
 
Wszystkie pytania i wątpliwości proszę kierować mailowo na adres agnieszka.zyra@krd.edu.pl
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!